Prehnal si to v noci s kusancami a cucflekmi? Tieto rady ti ich pomôžu efektívne odstrániť

Prehnal si to v noci s kusancami a cucflekmi? Tieto rady ti ich pomôžu efektívne odstrániť

Nechal si sa s partnerkou uniesť? Prežili ste úžasnú noc, ale na krku ostali otlačky lásky? Ty však nechceš, aby to bolo vidieť, pretože musíš ísť do školy, na dôležité stretnutie alebo to chceš utajiť pred celým svetom? Teraz ti prinášame skvelé triky, ako sa čo najlepšie zbaviť cucflekov alebo kusancov lásky?

Ľad

Ľad dokáže rýchlo zmraziť krvinky a tým zastaví zväčšovanie a okamžite minimalizuje veľkosť  milostného uhryznutia. Zároveň odstráni opuch.

Obyčajná lyžička

Podobným účinok má aj kovová lyžička. Na chvíľu ju dajte do mrazničky a potom opatrne priložte na pohryzené miesto. Najlepší účinok je vtedy, ak je priložená, čo najskôr po uhryznutí.

htq8788x2zzeav70ryxv

Rýchla masáž

Najrýchlejším spôsobom je okamžitá masáž prstami postihnutého miesta. Po dobu 5 minút dokážeš takmer úplne odstrániť celý cucflek.

Horúci obklad

Ak nepomôžu studené metódy, je dobré ohriať vodu a do nej ponoriť vatový tampón, ktorý potom prilož na pohrýzené miesto. Dávaj si však pozor, aby si sa nepopálili.

Mäta prieporná

Ďalším prírodným liečiteľom je mäta prieporná. Má liečivé účinky, ktoré pomôžu odstrániť kusanec lásky. Môžeš použiť mätový olej, krém alebo dokonca zubnú pastu. Aplikuj čo najskôr na postihnuté miesto.

Zubná pasta

Zubnú pastu má doma každý. Ak ju dáte na postihnuté miesto, tak vo veľmi krátkom čase začne ihneď blednúť, pretože väčšina pást má bieliace účinky.

dh3olmzu4y4q1b7c7qbe

Zdroj:  wittyfeed.com

Avatar

Autor:

Magazín, ktorý tvoríme spolu