Pekná postava bez cvičenia a diét? Vieme, ako na to!

Pekná postava bez cvičenia a diét? Vieme, ako na to!

Doplnky na chudnutie sú čoraz viac populárnejšie. Čierne korenie je často označované za čierny diamant z východu. Po stáročia je uznávaný za jedinečnú, štipľavú chuť. V poslednej dobe vedci zistili, že korenie má obrovský potenciál v boji proti obezite. Pozrite sa, ako vám čierne korenie pomôže schudnúť bez jojo efektu.

PEKNÁ POSTAVA BEZ OBETÍ

Za vlastnosti spôsobujúce chudnutie je zodpovedný piperín. Táto silná látka stimuluje vylučovanie tráviacich štiav a urýchľuje látkovú výmenu. Preto používaním piperínu môžete spáliť kalórie bez zbytočnej námahy. Navyše piperín upravuje aj hospodárenie tela s cukrami. To vám dáva plnú kontrolu nad tým, čo a ako často jete. Pre všetkých gurmánov, ktorí majú problém skrotiť chuť k jedlu je to dobrá správa. Indickí vedci preukázali, že výťažok z korenia blokuje vznik nových tukových buniek. Z toho vyplýva, že diéty a cvičenie nie sú potrebné pre dosiahnutie štíhlej postavy.

woman-692768_1280

Extrakt čierneho korenia umožňuje získať pekne tvarované telo bez namáhania v posilňovni. Navyše piperín tvaruje tiež svalovú hmotu a zvyšuje odolnosť organizmu. To je dôvod, prečo ho často používajú športovci k zlepšeniu efektivity tréningu. Efektom používania extraktu je pružné telo bez celulitídy. V porovnaní s ostatnými doplnkami, piperín má prírodné, rýchlo stráviteľné zloženie. Oplatí sa vybrať prípravok s prírodným zložením, pretože len tak budete môcť získať vysnívanú postavu bez jojo efektu.

dobra postava

1. ČUČORIEDKY A MALINY

Lesné plody sú cenným zdrojom antioxidantov. Nenechaj sa odradiť ich sezónnosťou – stále viac a viac výrobcov ponúka mrazom sušené ovocie, ktoré nestráca svoju výživovú hodnotu a sú dostupné v obchodoch po celý rok. Môžeš si tiež urobiť zásoby konzerv a ovocných štiav, ktoré budeš mať po ruke celú zimu. Zvlášť cenné sú bobule Acai, rastúce v dažďových pralesoch Amazónie. Táto odroda čučoriedok sa na svete nazýva ” urýchľovač chudnutia” a je skutočnou vitamínovou bombou.

background-2277_1280

2. VAJCIA 

Praženica, volské oko vajcia, plnené – v závislosti na preferovaní, môžeš si ich pripraviť tak, ako vám najviac chutia. Vajcia v akejkoľvek podobe podporujú štíhlu siluetu, a to predovšetkým vzhľadom k vysokému obsahu bielkovín. Vďaka nemu na dlhú dobu zostaneš sýta a nemáš pocit, že chceš ujedať medzi jedlami. Mimochodom, slepačie vajce obsahuje málo kalórií, takže nemusíte mať strach o ich spálenie. Okrem vajec, cenným zdrojom bielkovín, výhodným pri chudnutí je tiež obyčajný jogurt alebo tvaroh s nízkym obsahom tuku.

eggs-750847_1280

Článok pokračuje na ďalšej strane