Ozdobte si stenu okolo vašej telky originálnejšie. Poradíme vám!

Ozdobte si stenu okolo vašej telky originálnejšie. Poradíme vám!

Aj u vás doma je každý kus vášho nábytku na sedenie otočený k televízii? Je to tak, pretože “telka” stojí vo väčšine domácnosti vo focuse. Ale čo so stenou za ňou? Tá je väčšinou prázdna, nevyplnená a vytvára nezaujímavý biely priestor. Je pekné mať niečo okolo, čo nás zaujme a na chvíľku pohľadom od telky odtrhne. Treba si však dať pozor, aby sme priestor zbytočne neprezdobili, aby to nevyzeralo veľmi gýčovo.

Je ťažké nájsť tie správne riešenia, a preto vám ponúkame kolekciu 10 obrázkov nato, aby vaša televízia stále ostala vo focuse a plnila svoju funkciu, ale taktiež harmonizovala s priestorom za ňou.

Nechajte sa inšpirovať a vneste umenie do vašej domácnosti!

Dekorativne taniere

 

Farebna galeria

Galeria

 

Krajina

Lampy a kvety

Nesymetricka galeria

Plavajuce ramy a policky

Stena s rammi

Stena umenia

Tmavy podklad

Zdroj: www.architectureartdesigns.com

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)