Originálne a jednoduché nápady ako urobiť poriadok v kúpeľni!

Originálne a jednoduché nápady ako urobiť poriadok v kúpeľni!

Je jedno či máš veľkú alebo malú kúpeľňu. Kúpeľňa je miesto, kde sa nachádzajú naše súkromné veci od výmyslu sveta a zvlášť ženy, tie majú toho haba dej. Hovorím z vlastnej skúsenosti. Krémy, sprchové gély, šampóny, veci na depiláciu, make up, uteráky, fény, žehličky… ani sa mi to tu všetko nechce menovať, to by ste sa nedočítali.. Toto všetko potrebuje svoj priestor. Chceme, aby sme v kúpeľni mali všetko potrebné, ale taktiež chceme, aby to vyzeralo pekne, upratane a hlavne útulne.

Nepotrebujeme veľa času a peňazí na to, aby sme našu kúpeľňu pene zorganizovali. Ponúkame vám zopár skvelých tipov, ako si ju zariadiť tak, aby sme si vytvorili pekne relaxačné miesto.

1

2

3(1)

3

4

5

6

7

8

9

Zdroj: herbeauty.co

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)