Odkaz ďalšiemu mužovi, ktorý ma bude chcieť milovať

Odkaz ďalšiemu mužovi, ktorý ma bude chcieť milovať

Nepoznáš ma a aj nepoznám teba, ale viem, že sa budeme k sebe hodiť.

Nepoznáš ešte to, že neustále prepínam pesničky. Nepoznáš ešte môj hlasný smiech a inteligentný humor, ktorý nie vždy vedia ľudia pochopiť. Nepoznáš ešte to, že pol dňa strávim pri skrini, pretože si nemám čo obliecť, hoci mám plnú skriňu vecí. Nečuduj sa, ak uvidíš, koľko času trávim s mojou milujúcou rodinou. Verím, že sa ti budem moja rodina páčiť, pretože ja ju zbožňujem.

Priprav sa na pohodové večery plné smiechu a lásky. Aj ja mám občas také dni, keď objavujem krásy ticha a šum lístia je mojou najkrajšou melódiou. Nehanbi sa za mňa, keď mi občas prepne a prídem nezvyčajne oblečená. Nehovor mi, aká som nešikovná, keď neviem variť. Raz bude zo mňa skvelá kuchárka.

Zdroj: Pexels.com

 

Nehovor mi, že som v tej čiernej vychudnutá a mala by som pribrať. Váž si ma takú, aká som, pretože iná už nebudem. Miluj ma pre môj charakter, úsmev a pokoj. Nie pre moje postavenie, môj spoločenský status, moje priezvisko či peniaze.

Nehľadaj chyby, pretože ja ich na tebe nehľadám tiež. Chcem žiť s človekom, na ktorého sa dá spoľahnúť, nie s takým, pre ktorého sú kamoši viac ako ja. Ak máš aj chyby, je to v poriadku. Všetci ich máme. Dôležité je, aby sme sa s nimi naučili žiť. A ja som sa s tými tvojimi zmierila už teraz.

Zdroj: Pexels.com

Nie každý chápe mojej ceste, ktorú som si vybrala a nie každý vie pochopiť, ako je možné, že sa stále smejem. Ty to však pochopíš hneď. Vyberám si zodpovedných ľudí, a preto som si vybrala TEBA. Neviem, či zajtra bude pekné počasie, či sa mi bude chcieť ráno vstať z postele a ísť vyvenčiť psa a ani to, či sa neprefarbím na blond.

Nič z toho ti neviem zaručiť, ale jedno predsa áno – budeme sa k sebe hodiť. Budeme spolu šťastní. Ľúbim ťa a čakám iba na teba. Už roky. Kde si?

Foto: https://www.pexels.com/photo/woman-in-grey-top-hugging-brown-dachshund-1139793/https://www.pexels.com/photo/woman-wearing-brown-sun-hat-smelling-white-flowers-1373939/https://www.pexels.com/photo/woman-holding-flower-bouquet-1035682/