Očarujúce krby! Tá pravá vychytávka pre vaše bývanie

Očarujúce krby! Tá pravá vychytávka pre vaše bývanie

Zima je pomaličky za nami, no napriek tomu stále potrebujeme trošku tepla a pohodlnosti. Čo môže byť lepšie, ako prísť po práci domov a sadnúť si ku krbu s knižkou v ruke či pohárom vína a len tak relaxovať? Krb vytvára perfektnú atmosféru na romantický večer.

Ešte nemáte doma krb? Tak sa s nami pozrite na 20 skvelých ukážok, pri ktorých sa aj vám rozbúši srdce. Možno vás nejaký natoľko inšpiruje, že ho budete chcieť mať doma aj vy. Niektoré sú super moderne ako z budúcnosti, niektoré ako z rozprávky a iné veľmi romantické. Určite si každý z vás nájde ten svoj.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Zdroj: brightside.me

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)