Nový latino song! Monika Bagárová a Jan Bendig predstavujú elektrizujúcu pieseň plnú exotického Thajska

Nový latino song! Monika Bagárová a Jan Bendig predstavujú elektrizujúcu pieseň plnú exotického Thajska

Speváci Jan Bendig a Monika Bagárová zahviezdili na YouTube novým chytľavým songom.

Pieseň s názvom Viva La Vida je zostavená ako ich duet. V strhujúcom videoklipe vládne príjemná elektrizujúca atmosféra, kde si speváci vzájomne túžobne pozerajú do očí. Vo videu je prezentované nádherné prostredie ďalekého Thajska, čo ešte viac znásobuje latino štýl tejto skladby. Doteraz má video viac ako 462 tisíc pozretí a zábery kamery zachytávajú nádherný západ slnka, more, domy a lákavú scenériu Thajska.

Aká je reakcia verejnosti?

Fanúšikovia potvrdzujú, že pieseň Viva La Vida ich naozaj chytila za srdce. Pod videom sa objavili mnohé pozitívne komentáre, že táto dvojica spevákov nikdy nesklame, a že song aj videoklip sú jednoducho nádherné.

Zo súkromného života

Monika Bagárová sa s Bendigom stretla ešte počas pôsobenia v speváckej súťaži SuperStar, kde už vtedy bolo jasné, že každý z nich má spevácky talent. V minulosti tvorila pár s úspešným spevákom Benom Christovaom, ktorý tiež v súťaži pôsobil. V súčasnosti tvorí pár s týmto nadaným športovcom.

Ako je všeobecne známe, Bendig sa priznal k tomu, že je homosexuál. Markíza.sk uvádza, že informovať o tom verejnosť nebolo pre neho jednoduché hlavne preto, že v rómskej komunite je homosexualita odmietaná.

I keď by medzi spevákmi nemohla vzniknúť partnerská láska, vo videoklipe predvádzajú skutočnú iskru, ktorá je pre túto skladbu prirodzená a potrebná.

Zdroj titulnej foto: instagram.com/Jan Bendig

Avatar

I keď študujem Marketingovú komunikáciu, už od začiatku ma to vďaka predmetu onlinovej žurnalistiky, lákalo písať články. Zameriavam sa na oblasť lifestylových článkov. V minulosti som pracovala v marketingovej agentúre ako social media pracovník a copywriter.