Nová slovenská značka LoveLife spája antistresové mandaly a inovatívny dizajn

Nová slovenská značka LoveLife spája antistresové mandaly a inovatívny dizajn

Inovatívne produkty, ktoré majú dušu

Nová SLOVENSKÁ značka na trhu! A k tomu farebná, kreatívna, originálna a dostupná v jednom! Určite ste už počuli o antistresových omaľovánkach, mandalách alebo jednoducho o kreslení, ktoré nie je len pre deti. Tento antistres boom je obľúbený u ľudí z mnohých krajín sveta a po novom môžu bez výčitiek štýlovo kresliť aj Slováci. Teda nie žeby predtým nemohli, ale teraz bude mať vyfarbovanie mandál iný šmrnc.

“LoveLife prináša zákazníkom produkty, ktoré sú inovatívne a dizajnové, ale predovšetkým si ich zákazník môže dotvárať sám. Chceme, aby si ľudia našli čas na seba a svoju rodinu a našli pocit šťastia,” takto znejú slová zakladateľov značky na sociálnej sieti.

lovelife

Kúzlo spočíva v tom, že tieto “omaľovánky” nabrali iný rozmer. Už to nie sú len mandaly v knižkách, ale diela, ktoré si na pevnom papieri vymaľujete, vyfarbíte pastelkami alebo fixkami a keď svoju prácu po niekoľkých hodinách kreslenie dokončíte, nezavriete knižku a nepoložíte ju do knižnice alebo na stolík, ale obraz zavesíte na stenu. Tým pádom ste pomohli svojej mysli prísť pri vyfarbovaní na iné myšlienky a vďaka šikovnému formátu papiera budete mať čaro farieb stále na očiach.

 Mandaly +Farby = Šťastie

Zdroj:  youtube.com facebook.com