Nevyretušované modelky, ale prirodzená krása. Značka Aerie sa rozhodla nepoužiť Photoshop

Nevyretušované modelky, ale prirodzená krása. Značka Aerie sa rozhodla nepoužiť Photoshop

Spoločnosť Victoria´s Secret má v súčasnosti veľkého konkurenta, ktorý vyrába spodnú bielizeň pre obyčajné ženy. Reč je o americkej značke Aerie, ktorá si získala srdcia mnohých mladých žien.

Spoločnosť začala vyrábať spodnú bielizeň od roku 2006, ktorú ale propagujú ženy v plnej kráse. A keď povieme v plnej kráse, tak máme na mysli naozaj plnú krásu neupravovanú vo Photoshope.

V súčasnosti sa firma rýchlo rozrástla a stala sa reálnym konkurentom pre značku Victoria´s Secret.

Prezidentka spoločnosti Aerie, Jennifer Foyle sa domnieva, že nie je potrebné retušovať krásu žien. “Je pre nás dôležité, aby každé dievča malo dobrý pocit, aby sa cítilo pohodlne v našej bielizni.”

Ako modelku si spoločnosť Aerie vybrala mladú Iskru Lawrence, ktorá sa už v minulosti uchádzala o prácu v modelingovej agentúre. Bohužiaľ, kvôli kilám navyše nezapadala do tradičného štandardu krásy, ale iba doteraz. Jej krásu a prirodzenosť sa rozhodla využiť americká značka Aerie, pre ktorú je modelka výnimočným modelom.

Čo poviete na modelky s nejakým tým kilečkom navyše? Ste za to, aby zobrazovali obyčajné ženy takéto modelky?

aerie1

aerie2

aerie3

aerie4

aerie5

aerie6

aerie7

aerie8

aerie9

Zdroj: brightside.me

0
0
Google+ Linkedin

Written By :

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)