Nevesty a tetovanie! Ide to vôbec k sebe?

Nevesty a tetovanie! Ide to vôbec k sebe?

Nevesty a tetovanie? Dnes môžeme vidieť na uliciach stále viac ľudí s tetovaním a piercingom ako pred 5 – 10 rokmi. V minulosti to bolo normálne skôr pre mužov, dnes už aj ženy s tetovaním berieme ako samozrejmosť a tetovanie je len nejakým doplnkom.Tetovania, piercingy a iné formy skrášľovania tela sú definitívne dnes IN. Ich popularita stále viac a viac narastá.

Ale čo nevesty s tetovaním?

Pod tetovaním si predstavujeme skôr niečo drsné, rockové, šialené, čo možno neladí so všetkým oblečením. Ako vyzerajú potetované nevesty v nežných, snehovo-bielych šatách? Prinášame vám zopár príkladov takýchto neviest a ,pravdupovediac, vôbec to nevyzerá zle!

1(1)

2

3(1)

4(1)

5(1)

6(1)

7(1)

8(1)

9(1)

10(1)

Zdroj: herbeauty.co

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)