Netradičný darček na 70. výročie svadby. Vnučka zaobstarala starým rodičom po prvýkrát v živote svadobné fotenie

Netradičný darček na 70. výročie svadby. Vnučka zaobstarala starým rodičom po prvýkrát v živote svadobné fotenie

Čakali by ste 70 rokov na svoje prvé svadobné fotky? Tento pár áno. Vtedy totiž fotoaparáty neboli…

Ferris a Margaret Romaire sa brali ako mladí stredoškoláci v roku 1946. Bohužiaľ, ich veľký deň sa im nepodarilo zachytiť, pretože vtedy neexistovali fotoaparáty, a tak sú spomienky to jediné, čo na tento spoločný deň majú.

Zmeniť sa to pokúsila ich vnučka Amanda Kleckley, keď prišla s nápadom dodatočne nafotiť svadobné fotografie svojich prarodičov pri príležitosti ich 70. výročia sobáša. Tí sa nápadu potešili a samozrejme sa na to dali hneď aj presvedčiť. Na sérií niekoľkých fotiek máte možnosť vidieť 89-ročnú Margaret a 70-ročného Ferrisa, z ktorých srší neskutočná manželská láska a úcta.

Ich láska je okúzľujúca a dotýka sa každého jedného z nás. Sama autorka fotiek, Lara Carter, opisuje ich spoločný zväzok nasledovne: “Sú krásnym príkladom toho, čo manželstvo znamená.” A my nemôžeme nesúhlasiť s jej tvrdením.

couple-70th-wedding-anniversary-photoshoot-1

couple-70th-wedding-anniversary-photoshoot-2

couple-70th-wedding-anniversary-photoshoot-4

couple-70th-wedding-anniversary-photoshoot-5

couple-70th-wedding-anniversary-photoshoot-8

couple-70th-wedding-anniversary-photoshoot-9

couple-70th-wedding-anniversary-photoshoot-11

couple-70th-wedding-anniversary-photoshoot-20

Zdroj: www.boredpanda.com

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)