Nasledujúce obrázky pochopia iba ženy! Neveríte?

Nasledujúce obrázky pochopia iba ženy! Neveríte?

Ako bolo už miliónkrát spomínané a možno aj dokázané, muži a ženy sú odlišné bytosti. Inak zmýšľajú, konajú, cítia a reagujú. Niekedy nerozumejú mužom ženy, nechápu, ako sa môžu tešiť či rozčuľovať pri góle jedného hráča, ako sa vedia zapáliť do práce alebo iných vecí. Inokedy nerozumejú muži ženám, nechápu, prečo im príprava von trvá tak dlho, prečo sa rozčuľujú či žiarlia.

Aj nasledujúce obrázky sú zbierkou tých najlepších ženských problémov, ktoré trápia určite každú z nás. Som si istá, že aspoň v troch obrázkoch sa každá jedna nájdeme. 😀 Súhlasíte?

Lesk na pery + veterné dni = katastrofa.eng1

Spanie s natáčkami.eng2

Snaha o vytvorenie profesionálneho make upeng3

Čo sa stane, keď máte husté vlasy.

eng4

Prečo nikdy neskončia v rovnakom čase?

eng5

Každá žena je umelecké dielo.

eng6

Nekúpim si to, je to príliš tesné. Pomôžte mi!

eng7

Čo môže byť horšie ako toto?eng8

Najlepší pocit na svete.eng9

Koho to zaujíma? Vďaka ním vyzerám úžasne!

eng10

Neznášam diery…eng11

Zdroj: brightside.me

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)