Nanášate svoj parfém na správne miesta, aby vydržal, čo najdlhšie? Teraz to zistíte!

Nanášate svoj parfém na správne miesta, aby vydržal, čo najdlhšie? Teraz to zistíte!

Nielen pekné šaty a bezchybný look zohrávajú dôležitú úlohu pri vytvorení dokonalého dojmu, ale je to aj vôňa vášho parfému, ktorú si nanášate na svoje telo. A práve pri nanášaní zostaneme, pretože si dnes prezradíme, kam si máte svoj parfém striekať, aby vydržal, čo najdlhšie.

3176860-img-vune

Prvým krokom je ešte pred samotným striekaním parfému či voňavky natretie svojho tela telovým mliekom. Dajte si však pozor, aby išlo o neparfumované telové mlieko, aby ste na sebe zbytočne neprekrývali viacero vôni.

Parfém striekajte na tieto časti tela:

nohy – Po natretí mliekom nastriekajte svoj parfém pod kolená a na priehlavok. Na týchto pulzujúcich bodoch ho perfektne zafixujete a budete ho dlho cítiť.

ruky – Asi najviac známou časťou je striekanie parfému na vnútornú stranu jedného zápästia, pričom na to druhé ho prenesiete pritlačením zápästí na pár sekúnd. Novinkou pre mňa bolo zistenie, že zápästia si nemáme trieť, pretože by niektoré zložky parfému mohli skôr vyprchať. Takže pozor, oba zápästia iba pritlačíme.

dekolt – Do svojho obľúbeného parfému zahaľte aj svoje prsia, najmä hruď a prsný žliabok. Opätovne platí, že sa na týchto miestach vďaka tepu rozhýbu voňavé molekuly viac, a tak budete nádherne voňať dlhšie.

vlasy – Pri striekaní vône nezabudnite ani na svoje vlasy, pretože tie váš obľúbený parfém perfektne nasajú. Odporúča sa naniesť ho do spodných dĺžok vlasov a potrieť za uši.

Presné miesta si môžete pozrieť aj na nasledujúcom obrázku, ktorý nájdeš na ďalšej strane

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)