Najpútavejšie svadobné šaty, aké ste kedy videli: V týchto kráľovských skvostoch budete vyzerať ako princezné

Najpútavejšie svadobné šaty, aké ste kedy videli: V týchto kráľovských skvostoch budete vyzerať ako princezné

V živote ženy sa vždy vyskytne nejaký dôvod na oslavu. Ale dňom, na ktorý počas svojho života čaká každá, je práve ten svadobný. Nevesty po celom svete túžia vyzerať nádherne, krajšie ako iné a urobia pre to maximum. Pozrite sa, aké nádherné šaty si obliekajú ženy po celom svete. 

Klasickým kráľovským kúskom neodolá žiadna z nás. Dôležitými prvkami sú honosná spodná časť šiat a rovnako výrazné doplnky, akým je napríklad korunka na hlave. Podstatné sú tiež detaily na hornej strane šiat, ktoré pritiahnu pozornosť na vrch tela. K dokonalému vzhľadu nesmie chýbať kytica vhodnej veľkosti, ktorá vyzdvihne pôvab a štýl samotnej nevesty.

Šaty v štýle princezien

Minimalistické svadobné šaty

Nevesty experimentujú i s opačným spôsobom sebaprezentácie, kedy si zvolia jednoduché šaty. Takýto look si dámy zvyčajne vyberajú vtedy, keď majú menej formálnu svadbu, napríklad len v kruhu svojej rodiny. Čo, samozrejme, neznamená, že by si seba alebo ženícha vážili o čosi menej. K takýmto šatám je vhodné kombinovať výraznejšie doplnky, akým je klobúk, náhrdelník či náušnice.

Šaty typické pre modelky

V jednoduchosti je krása? Počas svadobného dňa toto pravidlo zaručene neplatí. Čím väčšie vzory, volániky, ornamenty, tým sa mnoho žien cíti zaujímavejšie. Na modelkách šaty vždy vyzerajú inak ako na bežných ženách, ale keďže každá túži byť tou najkrajšou nevestou, mnoho z nich zainvestuje do úpravy šiat nemalé peniaze.

Mierne zvodné šaty

Obľúbeným a vyhľadávaným prvkom je výstrih do tvaru V, ktorý niečo poodhaľuje, ale zároveň ponecháva priestor pre skryté tajomstvo. V súčasnosti sú niektoré šaty ušité odvážnejšie, ale zároveň neprekračujú žiadne hranice, preto ich stále môžme považovať za menej extravagantné a krásne.

View this post on Instagram

Liebe Bräute, wir möchten Euch bei uns in Bergisch Gladbach ♥️-lich willkommen heißen und Euch gerne bei der Traumkleidsuche unterstützen. Wir legen sehr viel Wert auf Herzlichkeit, Einzigartigkeit und die perfekte Beratung. Unser Studio ist liebevoll gestaltet und strahlt damit Wohlfühlatmosphäre aus. Bei uns stehst DU im Mittelpunkt. Du kannst gerne einen Termin ausmachen und uns kennenlernen 💕 ☎️02202/2447091 @ bebeautifulbrautmoden@t-online.de #brautkleid #hochzeit #wedding #braut #bride #love #weddingdress #hochzeitskleid #liebe #bridetobe #weddingday #heiraten #brautpaar #dress #ehe #abendkleid #instabraut #instabride #bergischgladbach #bergischesland #burscheid #opladen #bergischheiraten #leverkusen #kürten #köln #bride2020 #bride2019 #bridetobe2019 #bridetobe

A post shared by Be Beautiful Brautmoden (@bebeautifulbrautmoden) on

Svadobné šaty pre odvážne ženy

Keď sa k výstrihu v tvare V pridá zaujímavá sukňa, vznikne z toho i takýto štýlový vzhľad. Tento druh šiat je vhodný pre odvážnejšie ženy, ktoré by cez svoj svadobný deň túžili na seba strhnúť všetku pozornosť. Nie vždy platí, že menej je viac. Svadobný deň by mal byť výnimočný, preto je v poriadku si vybrať šaty podľa vlastného vkusu.

Šaty posiate trblietkami

Krásne šaty striebrom vyšívané, ale princezna to není… V Popoluške by ste na ligotavé šaty počuli názor, že bohužiaľ žena, ktorá si ich obliekla, nemala kráľovskú krv. Našťastie cez svadobný deň bežné ženy takú krv nepotrebujú. Chcú sa ako princezné aspoň cítiť. Myslíte si, že tieto šaty by sen o krásnej svadbe mohli splniť?

Kráľovské šaty s miláčikom

Všimli ste si, že momentálne letia umelecké svadobné fotky s blízkym zvieratkom? Šokujúce je, že niektoré nevesty spoločnú fotku s manželom nedoplnia nejakým zvieratkom, ale ho úplne vymenia. V tomto prípade je možné takúto neveru odpustiť. Každý z nás má predsa rád, keď je jeho štvornohý miláčik nablízku. Táto fotka je tiež dôkazom, že nevesty ešte stále využívajú nevinný priesvitný závoj.

View this post on Instagram

Сезон 2019 официально открыт))! Успейте забронировать вашу красивую дату.☺️ 💍💍💍 ————————👌🏻 #свадебныйфотограф #портретнаяфотосессияминск #ольгажоголь #фотографольгажоголь #невеста #свадебнаяфотосессия #свадебныйдень #утроневесты #сборыневесты #сборыжениха #свадебнаяпрогулка #свадьбагода #любовь #weddingmorning #love #olgazhogol #weddingphotographerbelarus #weddinghpotographers #bride #weddingday #wedding #weddinghphoto #love #weddingbelarus #lovestory #фотосессиялавстори #букетневесты #wedphotoinspiration #свадебнаяфотосессияминск #женскийпортрет #portrait

A post shared by СВАДЕБНЫЙ ФОТОГРАФ В МИНСКЕ 🌿 (@zhogol_photo) on

Šaty s výšivkami

Impozantný kontrast medzi tmavšou pleťou a bielymi šatami. I takto môže vyzerať svadobná fotka, ktorú si zapamätáte na celý život. Každá kultúra je charakteristická inými svadobnými zvykmi. Počas svadby je však podstatné dať si záležať i na detailoch. Možno práve drobné detaily zaujmú ženícha viac, ako by ste si mysleli.

Kvety na svadobných šatách

Kvety, kvety a ešte raz kvety. Milovníčky záhonov ruží dokážu spomedzi nich vyniknúť i vďaka takýmto luxusným šatám s obrovskou štólou okolo ramien. Ich výhoda spočíva v prirodzenosti. Ladiť budete so svadobnou výzdobou a čudovali by ste sa, ako nádherne budú pôsobiť napríklad s kvetom vo vlasoch.

Svadobné šaty s tradičnou čipkou

Čo by to boli za krásne šaty, keby sme zabudli na čipku? Jej tradícia pretrváva celé roky a dôvodom je kvalita čipky. Vhodný materiál vydrží aj niekoľko desiatok rokov. Môžme to vidieť napríklad pri generačných svadbách, kedy neveste darovala šaty mama alebo babička. Obľúbenosť čipky potvrdzujú aj módne katalógy.

View this post on Instagram

With the coming of the new season latest models wedding dressesJulia…2019…soon احدث وارقى بدلات الزفاف التركية من جوليا 💙 لتواصل ولاستعلام: 00905355657455 (WhatsApp)#فساتين #فساتين_سهره #فساتين_سهرة #فستان_زفاف #البحرين #فساتين_زواج #فساتين_مناسبات  #فساتين_فخمه#فساتين_عرايس#فساتين_المشاهير #فساتين_فرح #فساتين_اعراس #فساتين_راقية #فساتين_قصيره # #فساتين_ناعمه # #فساتين_افراح #فساتين_انيقه  #فساتين_عروس #فساتين_ملكه makeuptutorial  #weddingdress #bride#bridesmaids #wedding #makeup#فساتين_عرس #fashion #style # # #gelin#الكويت #السعودية#

A post shared by Omran Almasri (@omran_almssrri) on

Zdroj: instagram.com

Avatar

I keď študujem Marketingovú komunikáciu, už od začiatku ma to vďaka predmetu onlinovej žurnalistiky, lákalo písať články. Zameriavam sa na oblasť lifestylových článkov. V minulosti som pracovala v marketingovej agentúre ako social media pracovník a copywriter.