Nadváhy mali dosť, a tak sa pustili do premeny svojho tela. Ako vyzerajú dnes?

Nadváhy mali dosť, a tak sa pustili do premeny svojho tela. Ako vyzerajú dnes?

100 dní je na premenu dosť!

Päťdesiatnička Cheryl Shaw je slobodnou mamičkou 2 detí a pracuje na 12-hodinové zmeny na pohotovosti. Jej dcéra Tessa má sedemnásť. Spolu žijú v New Yorku a obe trpeli nadváhou. Jedného dňa si však povedali, že s ručičkou na váhe zatočia a schudnú. Preto prijali výzvu s názvom „GIVE IT 100,“ sto dní strávili v posilňovni a zmenili svoj jedálniček. Na začiatku výzvy vážila Cheryl 116 kilogramov a Tessa 82 kg.

„Som slobodnou matkou dvoch detí, som jediné čo majú,“ začala vysvetľovať Cheryl. „Rozhodne som emocionálny jedáč a moja dcéra to zdedila po mne. Je však čas zmeniť našu váhu a začať na sebe tvrdo pracovať.“

Po 100 dňoch sa obe zvážili a ich premena bola skutočne drastická! Cheryl vážila 67 kíl, zatiaľ, čo Tessa 61 kg. To je výsledkom nielen driny v posilke, ale tiež skvelého vzťahu matky a dcéry. To, že vo dvojici sa chudne lepšie, sme ti už ukázali i v tomto článku.

https://www.youtube.com/watch?v=SqXorKOXckk

Zdroj: youtube.com

Avatar

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.