Nádherná reklama vám dá návod, aký vianočný darček by ste mali “kúpiť” svojim deťom? Možno budete prekvapení…

Nádherná reklama vám dá návod, aký vianočný darček by ste mali “kúpiť” svojim deťom? Možno budete prekvapení…

Vianočný ošiaľ už začal, a tak sa už takmer dva týždne každí zháňame za vianočnými darčekmi. Ani vy ste sa ešte nerozhodli, čo kúpite svojmu synovi či dcére, krstniatku či synovcovi?

Inšpiráciu nájdete v nasledujúcom videu. Ale pozor, možno budete prekvapení, po čom deti túžia…

Aj keď je náš popis k videu možno trochu nadnesený, pretože určite každé dieťa poteší pekný vianočný darček, je to najmä ČAS a naša blízkosť, čo by sme im mali dať a to nielen počas Vianoc. Veď, čo má dieťa z otca, ktorý ho odsúva na neskôr, a z mamy, ktorej je prednejší poriadok v kuchyni, ako šantenie sa s dcérou atď… Výzvou na tento rok je preto venovať chvíle svojej rodine, svojím deťom, veď predsa o tom sú Vianoce.

Zdroj: www.youtube.com

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)