Myslíš, že sa tetovanie na brušku počas tehotenstva natiahne alebo nie? Táto žena ti to prezradí

Myslíš, že sa tetovanie na brušku počas tehotenstva natiahne alebo nie? Táto žena ti to prezradí

Tetovanie sa v posledných rokoch dostalo opäť na výslnie a túžia po ňom mladí i starší, ženy i muži. Veď prečo aj nie, ide o „doplnok,“ vďaka ktorému sa môžete stať šmrncovnejší a viac trendy.

Pozor by si však podľa nás mali dať ženy, ktoré uvažujú o tetovaní na bruško, pretože táto zóna môže prejsť počas ich života najvýraznejšou zmenou. Na mysli máme práve tehotenstvo, kvôli ktorému sa koža v oblasti bruška bude naťahovať a potom opäť trochu sťahovať. V konečnom dôsledku sa tak môže stať, že sa tvoje vysnené tetovanie zmení na niečo, po čom si absolútne netúžila.

Jedným z takýchto príkladov je aj táto mamina. Jej kvetinka na brušku sa v čase tehotenstva začala zväčšovať a veru vyzerala ako nejaký nepodarený obrázok. Našli sa však aj ženy, ktoré túto zmenu obdivovali, pretože v nej videli krásny moment zmeny ženy z matky či “vplyv” dieťatka.

pregnancy-tattoo-photos

Nech už je tvoj názor na túto zmenu akýkoľvek, pamätaj pri výbere tetovania aj s touto alternatívou, aby si potom neľutovala a nešla zbytočne na odstránenie tetovania.

Zdroj: elitedaily.com

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)