Myslíš, že sa tetovanie na brušku počas tehotenstva natiahne alebo nie? Táto žena ti to prezradí

Myslíš, že sa tetovanie na brušku počas tehotenstva natiahne alebo nie? Táto žena ti to prezradí

Tetovanie sa v posledných rokoch dostalo opäť na výslnie a túžia po ňom mladí i starší, ženy i muži. Veď prečo aj nie, ide o „doplnok,“ vďaka ktorému sa môžete stať šmrncovnejší a viac trendy.

Pozor by si však podľa nás mali dať ženy, ktoré uvažujú o tetovaní na bruško, pretože táto zóna môže prejsť počas ich života najvýraznejšou zmenou. Na mysli máme práve tehotenstvo, kvôli ktorému sa koža v oblasti bruška bude naťahovať a potom opäť trochu sťahovať. V konečnom dôsledku sa tak môže stať, že sa tvoje vysnené tetovanie zmení na niečo, po čom si absolútne netúžila.

Jedným z takýchto príkladov je aj táto mamina. Jej kvetinka na brušku sa v čase tehotenstva začala zväčšovať a veru vyzerala ako nejaký nepodarený obrázok. Našli sa však aj ženy, ktoré túto zmenu obdivovali, pretože v nej videli krásny moment zmeny ženy z matky či “vplyv” dieťatka.

pregnancy-tattoo-photos

Nech už je tvoj názor na túto zmenu akýkoľvek, pamätaj pri výbere tetovania aj s touto alternatívou, aby si potom neľutovala a nešla zbytočne na odstránenie tetovania.

Zdroj: elitedaily.com

0
0

Vyjadri svoj názor

Google+ Linkedin

Written By :

"Rozdávaj úsmev, niet človeka, čo by na neho nebol odkázaný..." :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*