Momentka ako vyšitá. Malé novorodeniatko sa pri fotení ozaj predviedlo

Momentka ako vyšitá. Malé novorodeniatko sa pri fotení ozaj predviedlo

Dalo by sa povedať, že takmer každý rodič si chce prvé chvíle svojho bábätka zvečniť na fotkách, ktoré im budú navždy pripomínať krásny zázrak ich lásky. Inak tomu nebolo ani v nasledujúcom prípade.

Mladá päťčlenná rodina chcela zdokumentovať a nafotiť svoje v poradí tretie bábätko. Predpokladali, že ako obyčajne to bude klasické fotenie, počas ktorého im asistovali aj ich ďalší dvaja synovia. No malé novorodeniatko sa rozhodlo okoreniť fotku so svojimi rodičmi ozaj originálne.

Vo chvíli, keď ich fotografka Abbie Rogers fotila, sa novorodeniatko pustilo do práce a spontánne začalo močiť. O tom, že bola táto chvíľa až veľmi spontánna a nečakaná, svedčí aj prekvapivý pohľad rodičov.

Akokoľvek, takáto momentka sa len tak niekomu nepodarí urobiť a ani zachytiť. Aspoň budú mať na staré kolena na čo s úsmevom spomínať. Čo poviete? Nie je to zlaté? 🙂

urinating-baby-photoshoot-fail-abbie-rogers-6

urinating-baby-photoshoot-fail-abbie-rogers-1

Zdroj: www.dailymail.co.uk

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)