Modelka sa zastala žien po pôrode a ukázala svoje strie

Modelka sa zastala žien po pôrode a ukázala svoje strie

 Modelka sa za  svoje strie nehanbí 

Modelka a mamina Robyn Lawley (26) prostredníctvom fotiek svojho tela  povzbudzuje ženy, aby prijali svoju postavu po pôrode takú, aká je. Na svoj Instagram a Facebook zavesila fotky svojho tela 8 mesiacov po pôrode. Chcela poukázať hlavne na strie na bruchu, ktoré jej po pôrode zostali a za ktoré sa mnohé mamičky po pôrode hanbia.

“Pokiaľ ide o moje strie,vedela som, že prichádzajú a chcela som zachytiť to, ako miznú. Áno, som modelka, a mám strie.“napísal Robin, ktorá vo februári porodila svoju dcéru Ripley .

“Skoro pred rokom novinári vytrhli z kontextu môj rozhovor s kamarátkou, a zverejnili správu, že plánujem ísť na potrat, pretože sa bojím strií.  Bola som šokovaná, pretože toto som nikdy nepovedala. Strie na tele som mala už vtedy, presne tak, ako ich má takmer 90% ľudstva.”

Na selfie je Robyn hore bez a prsia si kryje len rukami.  ” Mnohé ženy tlačia na ostatné ženy a vkladajú neuveriteľné množstvo času do presviedčania, aby sa o seba viac starali, cvičili, a odstránili svoje nedostatky. Pritom si neuvedomujú, aké sú krásne.” 

Modelka

Robyn

Robyn

Zdroj: dailymail.co.uk