Meghan a Harry sa zapísali do Guinnessovej knihy rekordov. Stačilo im na to 6 hodín

Meghan a Harry sa zapísali do Guinnessovej knihy rekordov. Stačilo im na to 6 hodín

Princ Harry, vojvoda zo Sussexu, a jeho manželka, vojvodkyňa Meghan, si založili spoločný oficiálny účet na Instagrame. Milión sledovateľov dosiahli už za šesť hodín od jeho spustenia.

Zapísali sa tak do Guinnessovej knihy rekordov, tá o tom informovala na svojej webovej stránke. Účet sussexroyal si založili 2. apríla a hranicu milióna followerov prekročili za 5 hodín a 45 minút. Odvtedy toto číslo neuveriteľne rastie, už sa viac ako strojnásobilo: 4. apríla ich sleduje 3,3 milióna ľudí.

V utorok párik zverejnil fotografiu obsahujúcu monogram ich mien spolu s ďalšími fotografiami znázorňujúcimi ich prácu… K príspevku napísali: „Tešíme sa na zdieľanie práce, ktorá nás poháňa, prípadov, ktoré podporujeme, dôležitých oznámení a príležitostí na vysvetlenie kľúčových záležitostí. Ďakujeme vám za podporu a vítame vás na @sussexroyal.” – Harry & Meghan 

Prekonali kórejskú hviezdu aj pápeža

Pred nimi držal rekord juhokórejský spevák Kang Daniel s účtom thisisdaniel_k, ktorého milión ľudí začalo sledovať v priebehu 11 hodín a 36 minút. No a pred ním bol rekordmanom pápež František – jeho účet franciscus dosiahol milión sledovateľov za 12 hodín.

View this post on Instagram

EN: Christ is alive! He is our hope, and in a wonderful way he brings youth to our world. #ChristusVivit PT: Cristo vive: é Ele a nossa esperança e a mais bela juventude deste mundo! Tudo o que toca torna-se jovem, fica novo, enche-se de vida. ES: Vive Cristo, esperanza nuestra, y Él es la más hermosa juventud de este mundo. Todo lo que Él toca se vuelve joven, se hace nuevo, se llena de vida. IT: Cristo vive. Egli è la nostra speranza e la più bella giovinezza di questo mondo. Tutto ciò che Lui tocca diventa giovane, diventa nuovo, si riempie di vita. FR: Il vit, le Christ, notre espérance et il est la plus belle jeunesse de ce monde. Tout ce qu’il touche devient jeune, devient nouveau, se remplit de vie. DE: Christus lebt. Er ist unsere Hoffnung, und er ist die schönste Jugend dieser Welt. Alles, was er berührt, verjüngt sich, wird neu, füllt sich mit Leben. #ChristusVivit

A post shared by Pope Francis (@franciscus) on

Len pre porovnanie, momentálny stav je 6 miliónov followerov u Františka, 3,3 milióna u Meghan a Harryho a “len” 2,6 milióna u Kang Daniela.

Zdroj titulnej foto: instagram.com/hrhofsussex

Avatar

Autor:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Redaktorka, editorka, korektorka. Milujem hrabanie sa v textoch a hľadanie chybičiek.