Máte starý nábytok? Vdýchnite mu nový život

Máte starý nábytok? Vdýchnite mu nový život

Máte doma obyčajný, nudný nábytok, ktorý je pre vás skôr príťažou ako módnym kúskom. Zmeňte to! Prinášame vám fotky vynovených a zmenených konferenčných stolíkov, komôd, stoličiek a zásuviek, ktoré získali vďaka novému náteru nový zábavný look. S takýmito unikátnymi kúskami jednoznačne pobavíte seba, svoje deti, ale aj svojich hostí.

Starý nábytok stačí namaľovať akrylovými farbami, ktoré sú v čerstvom stave riediteľné vodou a  v zaschnutom stave sú vodeodolné. Sú vhodné na papier, drevo, kov alebo plátno. Následne už len stačí dobrý nápad, kreativita, trochu talentu a nový jedinečný nábytok je na svete.

I-turn-objects-into-cute-characters-that-tell-a-story2__880

I-turn-objects-into-cute-characters-that-tell-a-story3__880

i-turn-objects-into-cute-characters-that-tell-a-story-3__880

I-turn-objects-into-cute-characters-that-tell-a-story6__880

I-turn-objects-into-cute-characters-that-tell-a-story7__880

Zdroj: boredpanda.com

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)