Máte problém s úložným priestorom v šatníku? Poradíme vám, ako si oblečenie pretriediť a usporiadať tak, aby ste vedeli, kde čo je

Máte problém s úložným priestorom v šatníku? Poradíme vám, ako si oblečenie pretriediť a usporiadať tak, aby ste vedeli, kde čo je

Každá žena má ráno problém vybrať si také oblečenie, v ktorom by sa cítila v danom počasí príjemne. Preto je dobré nachystať si oblečenie ešte večer, aby ste sa vyhli zdĺhavému hľadaniu vhodného outfitu.

Ak ale máte problém s úložným priestorom a všetko oblečenie v šatníku je natlačené v policiach, poradíme vám, ako ho pretriediť a usporiadať tak, aby ste vedeli, kde sa čo nachádza.

Začnite triedením

Oblečenie vrátane prešívaných dámskych búnd si vyberte na posteľ a začnite s triedením. Oblečenie, ktoré neviete s ničím skombinovať a ktoré málo nosíte, odložte bokom.

Ostatné zatiaľ poskladajte a nachystajte na uloženie do skrine. Potom sa vráťte k oblečeniu, ktoré ste vytriedili. Skúste ešte pouvažovať nad tým, či niektoré z nich ešte neponosíte. Ak nie, oblečenie uložte do vriec a nachystajte ich do kontajnerov určených na zber oblečenia.

Čo s oblečením, ktoré nechcete nosiť?

Poskytnúť ho môžete nadáciám alebo ho darujte firmám, ktoré zbierajú oblečenie a prerábajú ho, aby mohlo byť opäť znovu použiteľné.

Kvalitné oblečenie nevyhadzujte. Zbytočne tak vytvárate nový textilný odpad. Radšej ho niekomu podarujte, skúste predať na internetových bazároch alebo ho doneste do second handov. Ak oblečenie pretriedite, zostane vám veľa miesta vo vašich rohových skriniach.

Kupujte oblečenie, ktoré budete mať s čím skombinovať

Ak ste mali problém s úložným priestorom, no triedením ste vytvorili ďalšie miesto, poučte sa a nové oblečenie nekupujte bezhlavo. Ak ste našli zaujímavý internetový obchod, ktorý predáva vkusné dámske oblečenie presne podľa vášho štýlu, kúpte si také oblečenie, ktoré budete mať s čím skombinovať. Ľahko kombinovateľné kúsky nájdete v internetovom obchode Locca. Predávajú zaujímavé trendy dámske kúsky pre mladšie ženy i ženy v strednom veku.

Vyberáme najkrajšie bundy tejto sezóny.Páčia sa Vám? Lajk ;)http://www.locca.sk/damske-bundy-a-kabaty

Zveřejnil(a) Locca.sk dne Středa 7. prosince 2016

Nekupujte oblečenie, ktoré je v zľave a nehodí sa vám skoro k ničomu. Radšej investujte do pár kvalitných kúskov, ktoré vynosíte aj o pár rokov.

Avatar

Autor:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Redaktorka, editorka, korektorka. Milujem hrabanie sa v textoch a hľadanie chybičiek.