Máte nudný balkón? Inšpirujte sa 20 štýlovými premenami!

Máte nudný balkón? Inšpirujte sa 20 štýlovými premenami!

Pre mnohých z nás nie je balkón nijakým špeciálnym miestom v našom byte či dome. Poväčšine slúži iba ako nejaký odkladací priestor na bicykel, topánky či iné nepotrebné veci, alebo aj priestor na sušenie mokrého oblečenia.

Aj vy môžete urobiť z vášho balkóna pohodlné a štýlové miesto určené na oddych a rekreáciu. Stačí len trošku nápadu a tvorivej práce a váš balkón sa premení na neuveriteľne krásne miesto určené na relax, na kávu s priateľmi alebo čítanie obľúbenej knihy.

Prinášame vám 20 skvelých nápadov, vďaka ktorým môžete prerobiť váš balkón na vysnívané miesto. Je to naozaj neuveriteľné.

Nechajte sa spolu s nami inšpirovať nasledujúcimi premenami.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11(1) 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Zdroj: brightside.me

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)