Manželia nechali nafotiť narodené dvojčatá. Za krásnymi fotkami sa skrýva smutný osud jedného z nich

Manželia nechali nafotiť narodené dvojčatá. Za krásnymi fotkami sa skrýva smutný osud jedného z nich

Manželom Lyndsay a Matthew Brentlingerovým z Toleda v americkom Ohiu sa dlhé roky nedarilo počať spoločné dieťa. Podarilo sa im to až v roku 2016 a v sobotu 17. decembra sa im narodili dokonca dvojčatá, ktorým dali meno William a Reagan.

twin-photoshoot-newborn-final-moments-william-brentlinger-lindsey-brown-3

Aj napriek tomu, že narodenie detí bolo šťastnou udalosťou, prinieslo so sebou smutný koniec pre jedno z detí. Chlapec William sa totiž narodil s rôznym abnormalitami a fungovala mu len pravá strana srdiečka.

twin-photoshoot-newborn-final-moments-william-brentlinger-lindsey-brown-1

O nedostatočnom vývoji bábätka informovali lekári manželov už v 23. týždni tehotenstva. Upozorňovali ich na to, že dieťa sa môže narodiť mŕtve. Malý William bol však bojovník a na tento svet napokon prišiel. A hoci nežil dlho, ale iba 11 dní, jeho otec Matthew opisuje, že to boli najšťastnejšie dni v jeho živote.

Aj keď sa rodina zmierila s tým, čo malo nastať, rozhodli sa spojiť s profesionálnou fotografkou Lindsey Brown, ktorá im urobila krásne fotky pred Vianocami. Aj vďaka ním ostane tejto rodinke mnoho spomienok a fotiek na malé anjelika Williama.

Spomínané fotky si môžete pozrieť na druhej strane…

0
0
Google+ Linkedin

Written By :

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)