Lekári jej povedali, že nikdy nebude môcť mať deti. Dnes je mamou trojičiek

Lekári jej povedali, že nikdy nebude môcť mať deti. Dnes je mamou trojičiek

Nádej umiera posledná

Lekári jej v 24 rokoch povedali, že trpí syndrómom polycystických vaječníkov a kvôli tomu nikdy nebude môcť mať deti. Angličanka Donna Carter z Notthinghamshire bola z tej správy zdrvená, no verila, že raz bude na rukách držať svoje vysnené bábätko. O desať rokov neskôr zistila, že je tehotná. Pod srdcom nosila trojičky. Lekári boli pravdepodobne šokovaní viac, ako ona sama. Šanca na prirodzené počatie trojičiek s takouto diagnózou bola podľa nich nulová.

Prognózy doktorov našťastie nevyšli a teraz sa 34-ročná Donna teší zo svojich troch zdravých synov Adama, Milesa a Damiana, ktorí sa narodili predčasne. Žena si tak splnila svoj sen a svoje prekvapenie neskrýva doteraz: “Bol to veľký šok. Lekári mi povedali, že to bolo tak neuveriteľné, ako vyhrať milión v lotérii. A teraz by sa mi zišlo vyhrať v lotérii kvôli peniazom.”

d1
Potom, ako jej lekári oznámili správu o neplodnosti, nevedela, čo má robiť. Veď bola predsa mladá, mala pred sebou celý život… O niekoľko rokov neskôr odišla s partnerom Mahmoodom do Egypta, kde zostala 4 roky. Keď sa vrátila do Británie za prácou, zistila, že je tehotná. V 32. týždni tehotenstva došlo ku komplikáciám, preto bola prevezená do nemocnice. Tam bola na 15 hodín uvedená do umelého spánku a trojičky sa narodili cisárskym rezom. 

deti

“Bola som veľmi veľká, ako nafúknutý balón. Chlapci prišli na svet, ja som bola na jednotke intenzívnej starostlivosti a všetko, čo som chcela, bola šálka čaju. Vôbec som nedokázala uveriť tomu, že sa narodili. Ukázali mi ich fotku a ja som tomu stále nemohla uveriť. Bolo to veľmi rýchle. Po prebudení som si myslela, že som ešte stále tehotná. Deti strávil len jeden deň v inkubátore, boli v poriadku,” dodáva mamička.

Zdroj: dailymail.co.uk