Lea Danis ukázala viac. Pozrite sa, ako vyzeralo nakrúcanie intímneho videoklipu Closer

Lea Danis ukázala viac. Pozrite sa, ako vyzeralo nakrúcanie intímneho videoklipu Closer

Nová krv slovenskej pop-music, speváčka Lea Danis, chystá vydanie videoklipu k jej najnovšej skladbe Closer. Producenta si našla v ďalekom Rio de Janeiro, volá sa CELØ a spoločne vytvorili intímnu novinku, ktorej neodoláš.

Popová speváčka a textárka Lea Danis už o pár dní zverejní po dlhšej odmlke nový videoklip. Novinka Closer z produkcie Brazílčana menom CELØ sa nakrútila v priebehu jediného dňa a my vieme, že sa v ňom dokonca aj reálne tetovalo priamo počas točenia. Kto zo štábu ostal po nakrúcaní s doživotnou kerkou, či sa na to podujala samotná Lea a čo sa tetovalo, sa dozvieme už o pár dní.

Pozrite sa sami, ako to vyzeralo na nakrúcaní videoklipu z dielne kameramana Miňa Debnára v priestoroch ľudového súboru SĽUK.

Málokto o rodenej Humenčanke a talentovanej speváčke vie, že si ju vybral manažment Victoria’s Secret ako dvornú fit-modelku na exotickej Srí Lanke a že roky žije vzťah na diaľku, ktorý v jej tvorbe značne cítiť. Viac sa dozvieš v našom rozhovore.

Do zverejnenia oficiálneho klipu si vychutnajte štýlové audio video k intímnej pesničke Closer.

Avatar

Autor:

Editor magazínu Klocher – vyštudoval masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Je občasným fotografom a kameramanom. Píše o filme a uskutočňuje rozhovory na celospoločenské témy. Za rozhovor „Moderátor Václav Moravec: Nenávidíme cudzincov, ale vládnu nám Slovák a Polojaponec“ bol ako spoluautor nominovaný na Novinársku cenu 2018 a na Cenu nadácie otvorenej spoločnosti.