Kreatívna mamička vytvára pre svoju dcéru outfity inšpirované celebritami

Kreatívna mamička vytvára pre svoju dcéru outfity inšpirované celebritami

Mamička Angie vytvára pre svoju štvorročnú dcéru Mayhem presne kópie outfitov známych celebrít. Toto skvelé duo však neprezentuje výrobky z látky, ale z rôznych iných materiálov, ktoré sa povaľujú po dome každý deň. Pri svojich výtvoroch využívajú napríklad klasický i krepový papier, alobal, darčekový papier, lepidlo, lepiaca páska atď.

„Pravdepodobne mi nebudete veriť, ale ja som jedna z osôb, ktorá sa móde vôbec nerozumie,“ prezradila šikovná mama Angie.

Angiene výtvory vyzerajú natoľko skvelo, že ju v jej úsilí povzbudzujú aj známi a rodina. „Priatelia mi tvrdili, aby som tento projekt rozbehla vo veľkom a začala takto navrhovať skutočné šaty. No s dcérou si myslíme, že práca s papierom nám stačí.“

Čo poviete na takéto výtvory? Podľa mňa sú skvelé! 😀

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Zdroj: brightside.me

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)