Kombinujte farby pri obliekaní! 15 tipov od nás vám určite pomôže

Kombinujte farby pri obliekaní! 15 tipov od nás vám určite pomôže

Chcete vyzerať perfektne pri každej príležitosti? Party, večera, káva v meste s priateľmi, kino či svadba?

Nakombinovať tie správne farby pri obliekaní nie je vždy jednoduché. Občas sa totiž môže stať, že to prepísknete a namiesto toho, aby ste zaujali svojím krásnym outfitom zaujmete skôr v negatívnom svetle, pretože vyzeráte ako papagáj. Áno, aj to sa stáva… Ale už viac nemusí! Pozrite si s nami pár tipov, ako to zvládnuť na jednotku.

S týmito farebnými kombináciami budete stredobodom pozornosti všade! Samozrejme, v pozitívnom význame, pretože zaujmete nejedného muža, ale i ženu!

Farby denimu Hneda s tyrkysovou Kombinacie k svetlej purpurovej Koralova a fialova Koralova s ciernou Lezerny look Retro odtiene bezovej Ruzove jeansy Svetlo modra na jesen Tiene oceanu a zlta Tip k zltemu saku tip na leto Tmava purpurova bluzka Tmavo modra s oranzovou Zlta a siva Zlta a zelana

Už čoskoro pokračujeme v ďalších tipoch ako správne kombinovať farby, aby ste boli neodolateľná všade! 😉

Zdroj: brightside.me

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)