King Dubaj šokoval verejnosť výživovým doplnkom na podporu mozgovej aktivity. Objavili sa naň hanlivé komentáre

King Dubaj šokoval verejnosť výživovým doplnkom na podporu mozgovej aktivity. Objavili sa naň hanlivé komentáre

Je mladý, úspešný a zarába obrovské peniaze. Populárny Slovák pod prezývkou King Dubaj predstavil svoj nový produkt. Zarobí ním ešte viac?

Podnikateľ King Dubaj, ktorý sa vlastným menom volá Peter, prišiel k nehoráznemu majetku vďaka biznisu s preklepovými doménami. Neskôr publikoval i svoju knihu s názvom Ži ako kráľ, alebo lamentuj a preklínaj. Môžeme len hádať, či mnohým Slovákom prekáža jeho veľké bohatstvo alebo spôsob, akým sa prezentuje na sociálnych sieťach.

Úspech a peniaze prichádzajú aj naďalej

Nedávno na svojom instagramovom účte uverejnil informáciu, že spolu s otcom uviedli na trh nový produkt s názvom Mindprogress. Jeho účelom je povzbudzovať aktivitu mozgu. I keď by sa mohlo zdať, že tento výrobok je len čistým marketingovým ťahom, faktom je, že ho schválilo Ministerstvo zdravotníctva SR.

Na otázku, koľko hodín denne spíš, sa mu v komentároch začalo ozývať mnoho ľudí, pričom v odpovedi sa našli výrazné rozdiely. Zatiaľ čo niektorí zaokrúhlili svoj spánkový režim do osem hodín, našli sa aj jedinci, ktorí tvrdia, že spia v priemere štyri hodiny denne.

View this post on Instagram

Patinko s Tatinkom dali hlavy dokopy a vyvinuli MINDPROGRESS 💊Veľa práce, nočné komunikácie, mesiace strávené debatami s Indickými šamanmi po Skypoch, hodiny strávené pri počítači. Na všetko treba trpezlivosť a vytrvalosť. Predstavujem vám výživové doplnky MindProgress na podporu mozgovej aktivity 🧠👌🏼Budete pracovať a študovať ako najsilnejší zabijaci a s bábikou zvládnete rovno 4 kolá a pričom budete lietať nadsveteľnou rýchlosťou 👀💆🏽‍♂️ Certifikované Ministerstvom zdravotníctva☝🏼Tabletky Mindprogress obsahujú iba priprodné zložky ako gingko a ďalšie zdraviu len prospešné, takže sa nemusíte báť, že vám do rána narastie tretie ucho alebo nový pár nôh.Vďaka MindProgressu dnes spím 4-5 hodín denne a energie mám toľko, že mi z toho občas až prekuruje. Označ do komentárov 2 kamarátov ktorí potrebujú Mindprogress 💊napíš do komentárov koľko hodín denne v priemere spávaš a získaj 2 balenie Mindprogress zadarmo👌 Dnes zakúpite Mindprogress za akciovú cenu na www.Mindprogress.sk- vidím pirulu musím jíst 👌#progress#peniaze#dnesjem#motivacia#kingdubaj#pill#energy#money#sila#cofee#sila#praca#king#ok

A post shared by Peniaze-úspech-kraľovský život (@kingdubaj) on

Novému výživovému doplnku aj tak niektorí ľudia neveria, čo potvrdzujú aj viaceré komentáre.

Či už sa rozhodnete Mindprogress vyskúšať alebo nie, zdá sa, že tento Slovák objavil ďalší spôsob, ako si ešte viac finančne prilepšiť. Za svoju popularitu ale vďačí tiež svojmu self-marketingu, ktorý aktívne využíva nielen cez instagram, ale aj formou youtubového kanála, na ktorom pravidelne zverejňuje svoje videá. Nedávno natočil toto video na tému prezidentských volieb.

Zdroj: instagram.com/King Dubaj

Avatar

I keď študujem Marketingovú komunikáciu, už od začiatku ma to vďaka predmetu onlinovej žurnalistiky, lákalo písať články. Zameriavam sa na oblasť lifestylových článkov. V minulosti som pracovala v marketingovej agentúre ako social media pracovník a copywriter.