Jedinečná mexická reštaurácia. Stojí na útese skaly!

Jedinečná mexická reštaurácia. Stojí na útese skaly!

Koktail v ruke, perfektný večer pred vami a k tomu dych berúci výhľad. Toto všetko vám ponúka jediná reštaurácia tohto typu na svete. Volá sa Copper Canyon Coctail Bar v Mexicu a je postavená na útese, presnejšie povedané polovica reštaurácie trčí zo skaly vo vzduchu.

dve podlažia. Prízemie má presklenú podlahu, kde si môžete vypiť niečo za barom alebo si vychutnať skvelú večeru. V hornom poschodí sa nachádza skôr relaxačná zóna s bazénom, kde si môžete zapláva a vychutnávať výhľad na canyon.

Táto mexická reštaurácia je v poriadnej výške, čiže kto má strach z výšok, asi to nie je nič preňho, no na druhej stane žijeme len raz!

1 2 3 5 6

Zdroj: www.mymodernmet.com

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)