Jarné trendy v móde. Chcete vyzerať božsky? Skúste tieto doplnky!

Jarné trendy v móde. Chcete vyzerať božsky? Skúste tieto doplnky!

Byť štýlová znamená umenie kombinovať veci tak, aby spolu dávali zmysel a vyzerali skvelo. Aké kúsky sú momentálne v móde?

Medzi súčasné často ponúkané kusy oblečenia patria dlhé volné košele s pásikmi. V obchodoch tiež nájdete rozgajdané voľné nohavice s mašľami či námornícke tričká. Zdá sa, že ležérnosť napreduje. Avšak každý jeden outfit je potrebné doplniť vhodnými doplnkami. Ak neviete, ktoré vybrať, stačí sa držať pár jednoduchých pravidiel.

#náhrdelník

Pri vyberaní náhrdelníku existuje skutočne veľa možností. K jednoduchej košeli je vhodné použiť napríklad náhrdelník rôznej dĺžky a navrstviť ho. Platí, že by mal byť v tých istých farbách a tónoch.

#nechty

Našťastie, pri úprave nechtov neexistujú nejaké zaručené pravidlá, akoby asi mali vyzerať. V súčasnosti sú moderné najrôznejšie farby aj kombinácie a inšpirovať sa môžete práve týmito.

#náušnice

Ak chcete získať sexepíl Španielky, zainvestujte do obrovských farebných náušníc, s prípadnými vzormi alebo kvetmi. Tento kúsok by na vás ale mal vyniknúť, preto ho nekombinujte s ďalšími výraznými doplnkami.

#kabelka

Ku klasickým nohaviciam je na bežné nosenie vhodné dokombinovať sériu nápisov na tričkách, teniskách alebo kabelkách. Tento jednoduchý trik zaručí, že už nemusíte využiť žiadne iné doplnky.

#ruksak

K štýlovým kúskom patrí i takýto ruksak, ktorý môžete využiť nielen na výlety, ale i do práce, teda na každodenné nosenie. K nemu pridajte veľké slnečné okuliare, výrazné náušnice či šperky a vydarený outfit je na svete.

Zdroj titulnej foto: instagram.com/alium.store

Avatar

I keď študujem Marketingovú komunikáciu, už od začiatku ma to vďaka predmetu onlinovej žurnalistiky, lákalo písať články. Zameriavam sa na oblasť lifestylových článkov. V minulosti som pracovala v marketingovej agentúre ako social media pracovník a copywriter.