Hviezda seriálu Hra o tróny Sophie Turner sa vydala za svetoznámeho speváka

Hviezda seriálu Hra o tróny Sophie Turner sa vydala za svetoznámeho speváka

Rozhodli sa pre komornú a nemedializovanú svadbu v Las Vegas. 

Sophie Turner sa tento týždeň vydala za člena skupiny Jonas Brothers Joe Jonasa. Seriálová Sansa povedala svoje áno ešte v roku 2017 a informáciu zdieľala s fanúšikmi na Instagrame. Dvojica sa zosobášila bez prítomnosti médií hneď po vyhlásení Billboard Music Awards v stredu uplynulého týždňa.

Vo videách zverejnených na profile amerického instagramového modela Dipla možno vidieť dvojicu niekoľko hodín po vyhlásení cien, ako vstupujú do kostola v Las Vegas. Na ďalších fotkách už Joe Jonas stojí pred oltárom a čaká na Sophie. Country duo Dan + Shay zatiaľ hrajú akustickú verziu skladby bratov Jonasovcov Speechless.

Pred oltárom ich oddal imitátor Elvisa Presleyho, a tak dokonale umocnil svadbu v Las Vegas. Na verejnosť sa dostalo aj video zaľúbencov, ktorí si vymieňajú sľuby.

https://twitter.com/i/status/1123814195093475328

O ich svadbe neskôr informovala aj publicistická relácia Entertainment Tonight, ktorá pridala fotku novomanželov.

Sophie má za sebou rušné obdobie. Dokončila natáčanie poslednej série Game of Thrones a tiež sa blíži premiéra filmu ďalšej časti X-Men – Dark Phoenix, v ktorom stvárnila hlavnú rolu superhrdinky.

Zdroj: buzzfeed.com

Avatar

Redaktorka magazínu Klocher. V rokoch 2016-2018 pôsobila na poste šéfredaktorky študentského časopisu Atteliér, ktorý bol viackrát ocenený na novinárskej súťaži Štúrovo pero.