Hollywoodska smotánka na Youtube: Zac Efron je tam len pár dní, no jeho videá už sledujú milióny

Hollywoodska smotánka na Youtube: Zac Efron je tam len pár dní, no jeho videá už sledujú milióny

Prvé video na svojom kanáli sympatický herec zverejnil 30. marca, odvtedy ide rapídne hore.
 
Legendárny Troy Bolton z High School Musical už trochu povyrástol a zmužnel, na sláve však nestratil, o čom svedčia aj sociálne siete a iné platformy.
 
Zac Efron využil Youtube nielen na propagáciu seba samého. Dva príspevky, ktoré hodil na internet, už majú niekoľko miliónov pozretí, a, okrem iného, upozorňuje na zdravý životný štýl plný pohybu. 
 

Je to oficiálne. Som na Youtube!

Ak si začínajúci youtuber, máš to s propagáciou pomerne náročné. Ak si však Zac Efron, ktorého instagramový účet sleduje vyše 38 miliónov (každý jeho príspevok má asi 1,5 milióna reakcií) užívateľov, rýchlo si fanúšikovskú základňu “prehodíš” aj na inú platformu, stačí napísať, že si na Youtube.

5. apríla mal kanál 281 tisíc odberateľov, 8. apríla je ich už viac ako 400 tisíc.

Čísla ešte nepochybne porastú, veď 31-ročný Američan patrí k vôbec najznámejším hereckým tváram svojej generácie, neustále sa objavuje vo filmoch, aj v prepadáku Baywatch, kvôli ktorému na sebe makal viac ako kedykoľvek predtým. Prerábka televízneho hitu na domácom trhu nezarobila ani výšku svojho rozpočtu.
 
Zac Efron nie je jediný z hollywoodskej smotánky, kto má účet na internetovej databáze videí. Na Youtube sa nachádza aj The Rock, Ryan Raynolds, Jack Black či Will Smith. Celý zoznam nájdeš tu.
 

Avatar

Autor:

Editor magazínu Klocher – vyštudoval masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Je občasným fotografom a kameramanom. Píše o filme a uskutočňuje rozhovory na celospoločenské témy. Za rozhovor „Moderátor Václav Moravec: Nenávidíme cudzincov, ale vládnu nám Slovák a Polojaponec“ bol ako spoluautor nominovaný na Novinársku cenu 2018 a na Cenu nadácie otvorenej spoločnosti.