Halloweenske kostýmy pre predčasne narodené deti. Krásny nápad alebo totálna zvrátenosť?!

Halloweenske kostýmy pre predčasne narodené deti. Krásny nápad alebo totálna zvrátenosť?!

Halloweensky ošiaľ sa tento rok dostal aj do jednej nemocnice v Kansase. Ide o šialenosť alebo skvelý nápad?

Mať predčasne narodené dieťa je pre rodinu emocionálne náročná skúsenosť. Obavy a strach z budúcnosti novorodeniatka dennodenne sužujú rodičov a spôsobujú im ozajstné trápenie. To sa aspoň na chvíľku snažili zmierniť či dokonca zmeniť dobrovoľníci a sestry v kansaskej nemocnici. V čase, kedy väčšina ľudí oslavovala Halloween, sa aj oni pokúsili prekvapiť a potešiť rodičov tým, že ich malých bojovníkov poobliekali do kostýmov supehrdinov či iných masiek na znak bojovnosti. Tieto malé novorodeniatka totiž každý deň zápasia o svoj život podobne, ako to robia aj známi kreslení superhrdinovia.

Všetky kostýmy boli ručné robené a boli úplne rozkošné. Zaujímavosťou je, že personál dal rodičom možnosť rozhodnúť sa, aký kostým sa podľa nich najlepšie hodí pre ich bábätko. Niekto sa rozhodol pre Supermana, iný pre Spidermana a iný pre rozkošného motýlika.

Pozrite si výber niekoľkých fotiek.

premature-babies-superhero-costumes-kansas-1

premature-babies-superhero-costumes-kansas-4

premature-babies-superhero-costumes-kansas-5

premature-babies-superhero-costumes-kansas-7

premature-babies-superhero-costumes-kansas-8

Pokračovanie na ďalšej strane

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)