Fitnesska sa pýši plochým bruškom už 6 týždňov po pôrode. Mamičkám posiela veľavravný odkaz

Fitnesska sa pýši plochým bruškom už 6 týždňov po pôrode. Mamičkám posiela veľavravný odkaz

Šialené alebo naozaj zdravé?

Fitness guru, Valerie Wiest, zverejnila na svojom instagrame fotografie, na ktorých je počas tehotenstva, neskôr so synom na rukách a 6 týždňov po pôrode. Podľa nej je úplne normálne, že žena by mala cvičiť aj počas tehotenstva, pretože to prospieva aj matke aj dieťatku. Mladá osobná trénerka a inštruktorka jogy z Columbie sa len 6 týždňov po druhom pôrode pýši skvelou postavou a plochým bruškom. Ako sama hovorí: “Cvičenie v tehotenstve a zdravá strava, to je moje tajomstvo k rýchlej strate hmotnosti po pôrode. Pokiaľ ste tehotná, pokračujte v cvičení a zdravo jedzte, oplatí sa vám to.”

valerie

Valerie počas tehotenstva jedla stravu s vysoký obsahom bielkovín a päť dní v týždni cvičila tak, že kombinovala pilates, kardio, jogu a silový tréning. Priznáva, že keď bola tehotná prvýkrát, bála sa, že dieťa bude mať nižšiu hmotnosť ako by malo mať, ale keďže sa narodilo v poriadku a vážilo dosť, druhýkrát sa už ničoho podobného neobávala.

Tehotenstvo nie je ospravedlnením pre to byť lenivý ako prasa! Mamičky, ktoré žijú zdravo a cvičia v tom vidia obrovské výhody pre seba a svoje deti. Buďte zdravšie, šťastnejšie a lepšie mamy,” odkazuje Valerie ostatným tehuľkám.

w

Zdroj:  dailymail.co.uk  instagram.com