Fascinujúce! Takto sa zmenili svadobné šaty od roku 1915

Fascinujúce! Takto sa zmenili svadobné šaty od roku 1915

Doba sa každým rokom mení a tento jej vývoj sa dotýka vo veľkej miere aj módy. V jednom roku je hitom sezóny červená farba, v inom už fialová, v ďalšom kvetinové vzory a v inom už prúžky. Áno, takto sa to každým rokom mení a v kurze je vždy niečo iné, nové.

Netreba však zabúdať na to, že veľa módnych strihov, materiálov a farieb sa po rokoch opäť zopakuje, a tak sa stáva, že to čo sa nosilo v minulosti sa dnes nosí znovu. Výnimkou nie sú ani svadobné šaty, ktoré si každá jedna z nás oblečie poväčšine iba raz, až na výnimky.

Rozhodnutie o výbere svadobných šiat musí byť veľmi racionálne a uvážené, pretože nie všetky strihy šiat nevestám sadnú ako uliate, a tak sa môže stať, že sa počas svojho najkrajšieho dňa nebudete cítiť prekrásna… a to by bola veľká škoda!

Ukážeme vám, ako sa menil strih, farby a materiál svadobných šiat od roku 1915 až po súčasnosť. Ako si môžete všimnúť, štýlom a striom sú tieto šaty podstatne odlišné, dokonca aj dĺžkou či farbou.

Prezraďte nám ,ktoré svadobné šaty sú vašim favoritom? Ktoré by ste si vybrali vy?

12_Koniec moderneho stylu3_Jazzove obdobie4_Hollywood styl5_Povojnove obdobie6_Novy look novej ery7_Era nadychanej sukne8_Hippies9_Roky 80te10_Klasicky look11_Minimalizmus12_Dnes_Jednoduchost a elegancia

Zdroj: brightside.me

0
0

Vyjadri svoj názor

Google+ Linkedin

Written By :

"Rozdávaj úsmev, niet človeka, čo by na neho nebol odkázaný..." :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*