Dvojročná Esme skončila po chvíli v nových sandáloch s krvavými a dorezanými nohami

Dvojročná Esme skončila po chvíli v nových sandáloch s krvavými a dorezanými nohami

Dávajte pozor na to, čo obúvate svojím deťom

Malá dvojročná Esme Connor dostala na narodeniny krásne ružové sandáli. Radosť z nich jej však dlho nevydržala. Po 30 minútach chodenia v záhradke okolo domu sa jej začali zarezávať do chodidiel a členkov a spôsobili jej bolesti a krvácanie. Zakrvavené nohy i obuv na fotkách zachytila jej mama Lisa a rozhodla sa varovať ostatných rodičov a riešiť problém s predajcom.

shoes4

Detské sandáli rodičia malého dievčatka kúpili za 8,- £ (10,27 €) . Po tomto nepríjemnom zážitku zdieľala Lisa fotky na sociálnych sieťach a tie za pár hodín obleteli svet. Matka teda podala sťažnosť a požiadala o reklamáciu a je toho názoru, že tieto topánky by sa mali stiahnuť z obehu, aby sa podobným zraneniam predišlo. Otec dievčatka chápe, že nové topánky môžu omínať a bolieť, ale toto je podľa neho už neprípustné a nemalo by sa to stávať, obzvlášť, keď sa jedná o detskú obuv.

Rodičia malej Esme chceli kúpiť iné sandáli na leto, ale bolesti a zranenia na nohách sa ešte stále hoja a malá sa ďalších topánok doslova desí.

shoes2

shoes1

shoes

Ako reagoval predajca topánok na sťažnosť matky dievčatka?

“Je nám veľmi ľúto, že sme spôsobili tento problém a túto záležitosť berieme vážne. Požiadali sme zákazníka o vrátenie tovaru, aby sme mohli vykonať podrobnú prehliadku topánok, pretože sa jedná o prvú sťažnosť tohto druhu, ktorú sme dostali.”

Zdroj: dailymail.co.uk