Dominika Mirgová boduje: emotívna pesnička Vzduch si získala fanúšikov po celom Slovensku

Dominika Mirgová boduje: emotívna pesnička Vzduch si získala fanúšikov po celom Slovensku

Úspešná slovenská speváčka Dominika Mirgová predstavila na Youtube svoj nový chytľavý song.

Oficiálny videoklip zhotovený k piesni s názvom Vzduch bol zverejnený len pred pár dňami. Za tento čas má už viac ako 230-tisíc pozretí a 240 komentárov. Rovnako ako všetky Dominike pesničky, aj táto je plná citu, čo potvrdzuje i množstvo pozitívnych komentárov. Fanúšikovia sa zhodujú, že tento song jej skutočne vyšiel, pretože mnohým ľuďom odráža ich momentálnu situáciu v súkromí/vo vzťahoch.

Dominika Mirgová kedysi a dnes

Na televíznej obrazovke bola Dominika známa vďaka účasti v speváckej súťaži Slovensko hľadá Superstar. I keď sa jej nepodarilo získať prvé miesto, vďaka nevyužitej šanci víťazky Viery Berkyovej Dominika vydala album.

Jej spevácka kariéra napredovala vďaka úspešným pesničkám s názvom Skoro ako v sne, Zober ma tam, Noc patrí nám. Speváčka kedysi tvorila pár s Michalom Chrenkom. Práve po ich rozchode vznikla ďalšia jej úspešná skladba s názvom Nová. V súčasnosti je matkou a 4 roky manželkou Petra Zvolenského.

Novú pieseň a jej oficiálny videoklip nájdete v nasledujúcom videu.

Zdroj titulnej foto: instagram.com/DominikaMirgováofficial

Avatar

I keď študujem Marketingovú komunikáciu, už od začiatku ma to vďaka predmetu onlinovej žurnalistiky, lákalo písať články. Zameriavam sa na oblasť lifestylových článkov. V minulosti som pracovala v marketingovej agentúre ako social media pracovník a copywriter.