Melónové vlasy či zelená brada? Deti navrhli svojim rodičom účes, ktorý putoval do rúk kaderníčke

Melónové vlasy či zelená brada? Deti navrhli svojim rodičom účes, ktorý putoval do rúk kaderníčke

Nechali by ste svoje vlasy napospas deťom a ich kreativite? Títo traja rodičia to urobili. Ako dopadli ich účesy?

Každé z detí malo za úlohu nakresliť na papier účes. Nákres potom putoval do rúk kaderníčke a tá sa postarala o to, aby mali rodičia presne taký strih a farbu vlasov, akú si deti priali.

Zdroj: Youtube

Medzi prvými adeptkami je Lýdia. Matka dvoch synov, Oscara a Atlasa. Obaja z nich sa zhodli na tom, že ich mama musí mať modré vlasy a čierny blesk vzadu na hlave. Dopadlo to nejako takto.

účes
Zdroj: Youtube

Druhý na rade bol otec Michael s dcérou Olíviou. Tá vymyslela asi najbláznivejší účes. „V práci budem mať čo vysvetľovať,“ smial sa Michael, keď sa zbadal v zrkadle so zelenými vlasmi a bradou.

účes
Zdroj: Youtube

Tretia bola na rade mama Susan a jej dcéra Isabelle. Tá túžila po tom, aby jej mama mala melónové vlasy, teda červené s čiernymi bodkami a zelenými koncami. Čo myslíte, podarilo sa kaderníčke splniť Isabellin sen?

účes
Zdroj: Youtube

A čo vy? Dovolili by ste svojim deťom vytvoriť vám nový účes? Celé video toho, ako deti kreslia svoje návrhy a ako pozorujú kaderníčku pri svojej práci si môžete pozrieť na Youtube.

Avatar

Autorka je študentkou masmediálnej komunikácie, ktorá sa rada realizuje v oblasti online žurnalistiky. Fascinuje ju umenie v podobe kinematografie, literatúry, muziky a popkultúry. Čitateľom približuje rôzne témy a rada pracuje aj na rozhovoroch so zaujímavými ľuďmi.