Dcéra čečenského ropného magnáta sa vydávala v šatách za 20 miliónov rubľov. Takto vyzerajú

Dcéra čečenského ropného magnáta sa vydávala v šatách za 20 miliónov rubľov. Takto vyzerajú

21- ročná nevesta Elina Bazhaeva sa vydávala v Monaku ako ozajstná princezná. Jej svadobné šaty totiž boli ozajstným skvostom a veru, mala sa čím pýšiť.

Nádherné trblietavé svadobné šaty navrhol libanonský módny návrhár Zihair Murad a stáli 20 miliónov rubľov, čo je v prepočte 282 000 eur.

nevesta1

Jej manželom sa stal 25-ročný Bek Ali Khan Mamakaev, ktorý taktiež pochádza z bohatej rodiny. Vyštudoval univerzitu v Londýne a hovorí plynule 6 jazykmi. Je dedičom Alikhan Mamakeva a je vedúci skupiny Dorchester financií a Alima Cosmetics.

Ich svadba sa konala v exkluzívnej reštaurácií Le Louis v Monte Carle a pozvanie na túto svadbu dostalo 100 osôb.

Teraz si už konečne pozrime šaty, ktoré by zruinovali nejedného z nás.

nevesta2

nevesta3

nevesta4

https://www.youtube.com/watch?v=cV6s10SKYdA

Len pre zaujímavosť dodávame, že pár sa stretol vo februári tohto roku a už teraz tvoria manželský pár. Držme im palce, nech im to vydrží.

nevesta5

Zdroj: www.dailymail.co.uk

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)