Extravagantné črievičky z rozprávky. To je kúsok!

Extravagantné črievičky z rozprávky. To je kúsok!

Zahraničný designer sa nechal inšpirovať Disney tvorcom a vytvoril kolekciu topánok, črievičky, presne podľa postáv, vecí a charakterov z rozprávky Alica v krajine zázrakov.

Najťažšie bolo podľa designera riadiť sa pokynmi od Disney. Pri tvorbe nebol priestor na nejaké chyby alebo napodobeniny. Výtvor musel byť presne identický s filmom, presne povedané každý jeho detail.

Táto kolekcia bola vytvorená pre ženy a je dosť extravagantná. Ale čo v dnešnom svete nie je extravagantné? Pozrite sa s nami na neskutočne krásnu kreativitu. Nosiť každodenne rozprávkové črievičky na nohách by bolo celkom zaujímavé, čo poviete?

1 2 3 4 6 7 8 9 10 11 12 13(1) 14 15 16

Zdroj: www.boredpanda.com

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)