BLOG: ČO S CHLAPOM, KTORÝ SA SPRÁVA AKO DIEŤA?

BLOG: ČO S CHLAPOM, KTORÝ SA SPRÁVA AKO DIEŤA?

Chlapi sú ako deti. Lezie nám to na nervy, no veľa vody nenamútime.

Milé dámy, ženy. Určite to každá z nás pozná, keď sa jej priateľ, muž, kamarát či brat správa ako dieťa.  Čo sa brata týka, máme pocit, že to tak proste musí byť. Starší či mladší brat, občas máme pocit, že z detských čias nikdy nevyrástol. U kamaráta je to tiež dovolené, berieme ho ako bláznivého super kamoša.

Keď príde reč na našich milovaných, je to o niečom inom. V súkromí medzi vami dvoma je to ešte zvládnuteľné.  Niektorým sa to môže zdať milé, vtipné. Horšie to je v spoločnosti priateľov. Váš milý sa zrazu zmení o 180 stupňov. Naháňačky s kamarátom, nevinné bitky, hranie sa s jedlom (čím signalizuje kamarátovi posteľové scény alebo sa s jedlom začne ohadzovať), dokazovanie si, kto je väčší chlap, nesmie chýbať ani olizovanie vašej tváre, a pod… ani v tomto prípade vek nehrá žiadnu rolu. Či ma chlap 15, 25,30 alebo 50, stále sa rád vráti do detských čias.

Niekedy tie situácie až tak vyvrcholia, že sa za nich hanbíme. Áno, prekáža nám to a chceli by sme to zmeniť. Myslíme si, že chodíme, žijeme s človekom, ktorého dobre poznáme, o ktorom sme si mysleli, že už dávno dospel.

Niekedy nás správanie našich milovaných nepríjemne prekvapí. Ženy držia spolu, tak ako chlapi, a preto je dôležité si uvedomiť jedno zlaté pravidlo, milé ženy. Ak si chlapa chcete udržať, nemali by ste mu túto detskú hravosť vyčítať príliš často. Je to súčasťou muža a keby sa zmenil, už by ste ho nemilovali, pretože by ste mali pocit, že je to niekto iný.

Chlapom na ženách prekážajú mnohé veci, od nakupovania, líčenia až po samotné upratovanie či varenie. Tiež by nechceli, keby ženy prišli o túto časť seba. Ak by sa zmenili, boli by iné a to isté je aj u chlapov. Musíme sa s tým zmieriť, že chlapi detskú hravosť majú proste v sebe. Keď si uvedomíme, prečo ich ľúbime, túto vlastnosť dokážeme prekusnúť.

Foto: pixabay.com

Avatar

Autor:

Magazín, ktorý tvoríme spolu