Chcete vidieť poriadny úlet? Tak sledujte, čo si pre svojho nastávajúceho pripravila v deň sobáša táto nevesta

Chcete vidieť poriadny úlet? Tak sledujte, čo si pre svojho nastávajúceho pripravila v deň sobáša táto nevesta

Svadba je jedným z najčarovnejších a najemotívnejších dní pre viacerých z nás. To, čo sa rozhodla urobiť táto nevesta v deň sobáša, vás však poriadne pobaví!

Elizabeth Gardner je za každú zábavu, a tak si pre svojho nastávajúceho pripravila v deň sobáša poriadne prekvapenie. V deň ich spoločného zväzku sa totiž rozhodla, že prvý pohľad na ňu bude ozaj originálny a nezabudnuteľný. Prezliekla sa do kostýmu Tyranosaura Rexa a čakala na reakciu svojho milého. Takto to vyzeralo…

Výber kostýmu T-Rexa nebol náhodný, ale dôkladne premyslený. Elizabeth mala totiž stredné meno po matke za slobodna Rex, a tak toto zviera perfektne zapadlo do jej koncepcie.

Podľa slov Elizabeth vznikol tento bláznivý a originálny nápad náhodne a jeho hlavným dôvodom bolo vidieť prekvapenú tvár nastávajúceho, čo sa teda poriadne vydarilo.

Podľa nás išlo o skvelý nápad, na ktorý obaja do konca života určite nezabudnú.

Zdroj: www.boredpanda.com

0
0
Google+ Linkedin

Written By :

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)