Chcete vedieť, aká naozaj ste? Prečítajte si, čo o vás prezrádza mesiac vášho narodenia

Chcete vedieť, aká naozaj ste? Prečítajte si, čo o vás prezrádza mesiac vášho narodenia

Mesiac vášho narodenia dokáže o vás prezradiť oveľa viac, ako si myslíte. Čítajte, čo prezrádza ten váš.

Júl

Krásne, kreatívne a inteligentné ženy sú tie, ktoré sa narodili v júli. Sú veľmi milé, citlivé a nie sú konfliktné typy. Aj preto si dajte pozor na to, aby ste ich nepodviedli, pretože vám to ťažko odpustia.

August

V centre pozornosti túžia byť augustové ženy, ktoré sú známe dobrým zmyslom pre humor. Majú láskavé srdce, ale aj tak by ste si na ne mali dať pozor a nemali by ste sa s nimi púšťať do konfliktov, pretože vždy vyhrajú. Zauímavosťou je, že v jej prítomnosti muži strácajú hlavu.

September

Na sladkú pomstu by ste sa mali pripraviť u žien narodených v septembri, pretože tie si navždy budú pamätať, keď im ublížite. Majú vysoké očakávania a majú radi dlhodobé vzťahy. Okrem toho sú krásne a milé, no vedia byť na svoje okolie veľmi kritické.

Október

Silným charakterom oplývajú októbrové ženy. Sú plné emócií, avšak, nezdieľajú sa s nimi na verejnosti, a tak ste ich asi nikdy nevideli plakať. Môže za to ich nedôverčivosť ľuďom.

November

V novembri sa narodili ženy, ktoré vedia na prvý pohľad zistiť, kedy klamete. Nikdy sa s nimi nezahrávajte a ony vám nikdy nebudú klamať.

December

Medzi netrpezlivé ženy patria tie, ktoré sa narodili v decembri. Majú veľké srdce a dokážu vám dvihnúť náladu. Na druhej strane vám však ublížia, ak im ublížite vy.

Foto: Pexels
Zdroj: zeny.iprima.cz

0
0
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu