fbpx
DIY: Chcete sa zbaviť v letných mesiacoch otravných múch, ktoré útočia na vaše nápoje? Tento trik vám pomôže

DIY: Chcete sa zbaviť v letných mesiacoch otravných múch, ktoré útočia na vaše nápoje? Tento trik vám pomôže

Aj vy si v lete túžite vychutnať svoj svieži kokteil pohodlne a bez zbytočného otravovania múch? Poradíme vám, ako na to!

Zabudnite na zaháňanie múch v letných mesiacoch, ale pripravte si jednoduchý klobúčik na svoje nápoje. Vďaka nemu si budete môcť vychutnať svoj obľúbený drink a jednoducho sa vyhnete otravnému hmyzu…

Na jeho výrobu si potrebuje kúpiť papierový klobúčik, do ktorého stredu spravíte dierku. Do nej jednoducho vložíte slamku, z ktorej budete popíjať váš obľúbený nápoj. Následne stačí len naliať kokteil do pohárov, prikryť ho papierovým klobúčikom a relaxovať.

2920405-5703c049b7678_10-650-a724656c22-1484652840

Foto, zdroj: brightside.me

Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*