Chceš sa stať na chvíľu celebritou? Vo videu nájdeš návod

Chceš sa stať na chvíľu celebritou? Vo videu nájdeš návod

Aj vy ste niekedy zarmútená či zúfala z perfektného looku celebrít a známych osobností? Aj vy nechápete, ako môžu byť herečky a modelky v časopisoch také krásne, štíhle a očarujúce? Už sa nemusíte trápiť či zarmucovať, pretože vieme, ako to robia! Teda, lepšie povedané nie ony, ale oni – experti grafiky – tzv. grafiki.

Práve oni vedia urobiť z každej ženy neodolateľnú krásku, ba dokonca až fotomontáž dokonalej ženy a to len vďaka premakaným programom.

Príkladom je aj nasledujúci videoklip, v ktorom účinkuje a spieva maďarská speváčka Boogie. Pieseň Nouveau Parfum poukazuje textom na jedinečnú krásu žien, na ich jedinečnosť, ktorú im nedajú, nevytvoria známe značky parfumov či oblečenia.

Akokoľvek, videoklip k piesni stojí za to. Práca grafikov sa dá nazvať hotovým umeleckým dielom, veď posúďte sami.

Zdroj: www.youtube.com

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)