Cena najdrahších podprseniek na svete vyráža dych!

Cena najdrahších podprseniek na svete vyráža dych!

Každá žena túži byť krásna a neodolateľná pre svoju polovičku, a aj vďaka atraktívnemu spodnému prádlu sa jej túžba môže aspoň s časti splniť. Nasledujúce kúsky spodného oblečenia určite vyrazia vám i vášmu partnerovi dych. Bohužiaľ, nielen ich krásou, ale aj cenou, pretože za viaceré kusy by ste museli minúť takmer všetky nasporené peniaze. Áno, tomu sa hovorí luxus!

Podprsenky od známej značky Victorias`s secreat «Fantasy Bras» sú najznámejšie predražené podprsenky na svete a zároveň asi snom každej ženy. Samozrejme existuje mnoho ďalších, ktoré patria do kategórie elitných, ale Victoria`s Secreat sú proste top! Ich cena sa pohybuje v miliónoch dolárov.

Vychutnajte si pohľad na nasledujúcich 11 obrázkov s najdrahšími podprsenkami na svete.

$30 million

2(1)

$11 million 3

$6.5 million 4

$1.3 million 5

$26,000 6

$4,113 7

$4,700 8

$3,426 9

$2,768 10

$1,064 PAAAAAEAHJNMKHOF-VERT_OR___NOIR

$71011.-Grace-Silk-Corset

Zdroj: herbeauty.co

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)