Bývanie v dome menšom ako je kúpeľňa? Áno, pre niektorých je to realita

Bývanie v dome menšom ako je kúpeľňa? Áno, pre niektorých je to realita

Ste zástancom názoru, že v malom priestore sa nedá existovať? Presvedčíme vás o opaku. Lepšie povedané, nie my, ale nasledujúci vlastníci domov.

Práve oni vám predstavia svoje originálne domy ako inšpiráciu, že sa dá bývať aj v malom priestore. A pozor, keď hovoríme o malo priestore, máme na mysli naozaj mini priestor, ktorý je niekedy menší ako vaša celá kúpeľňa.

Mini kuchyne, kúpeľne a spálne sa dokážu ozaj krásne a prakticky zariadiť. Veď pozerajte, určite, budete pozitívne očarení ako som aj ja.

A pamätajte – menší byt, menej upratovania. 😀 A zároveň stále platí, nemusíte byť vlastníkom obrovskej vily na to, aby ste boli šťastní.

Čo si o tom myslíte vy? Dali by ste sa ukecať na takéto bývanie?

1 2 3 4 7 8

Zdroj: brightside.me

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)