Buďte okúzľujúce aj túto zimu. S týmito 6 radami to zvládnete

Buďte okúzľujúce aj túto zimu. S týmito 6 radami to zvládnete

Azda žiadna z nás nemôže mať prehľad o všetkých módnych trendoch, ale aj napriek tomu chceme všetky vyzerať štýlovo. Ponúkame vám zopár kúskov, s ktorými zahviezdite túto zimu.

1

Aj túto zimu by ste sa mali “ovešať” kadejakými vlnenými a hodvábnymi šatkami a pletenými šálmi. Pozor by ste si ale mali dať na “smiešne príslušenstvo”, akými môžu byť aj kabelky s vtipnou potlačou. Na žartíky túto zimu naozaj radšej zabudnite.

2

Nestarnúcim kúskom do chladných zím sú klasické pletené čiapky, ktoré nielen výborne vyzerajú, ale aj príjemne zahrejú. Naopak, čiapky s brmbolcami sú záležitosťou poväčšine jednej sezóny, takže im teraz dajte zbohom.

4

Aj napriek tomu, že sa viaceré obávame nosiť semiš v zime, je to práve on, ktorý víťazí. Aj preto by vysoké semišové čižmy s hrubým podpätkom mala mať v skrini každá žena. Naopak, pohodlné UGG topánky už dávno nie sú hitom, a tak sa ich čím-skôr zbavte.

Pokračovanie článku nájdete na ďalšej strane…

Avatar

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)