Britská spevácka ikona 80. rokov Samantha Fox vystúpi na Nestville Open Fest v Hniezdom!

Britská spevácka ikona 80. rokov Samantha Fox vystúpi na Nestville Open Fest v Hniezdom!

Britská speváčka 80. rokov Samantha Fox príde na východné Slovensko už o štyri mesiace. Bude vystupovať v Hniezdnom. 

 

Veľa hudby a zábavy, zvučné mená, program pre celú rodinu. To je Nestville Open Fest, ktorý už po ôsmy raz otvorí leto v malebnej obci Hniezdne v okrese Stará Ľubovňa. Samantha Fox na dlho očakávanom podujatí, ktoré sa bude konať na konci júna, vystúpi tiež.

„Jedným z headlinerov festivalu bude anglická speváčka Samantha Fox. Plagáty niekdajšieho idolu chlapcov a chlapov zdobili nejednu stenu. Samantha Fox je stále na scéne a príde potvrdiť svoje kvality do Hniezdneho,“ informoval za organizačný tím Michal Frank.

Hudobnú kariéru odštartovala v roku 1986 singlom Touch Me (I Want Your Body). Populárny megahit sa vo svojej ére vyšplhal na čelo rebríčkov v 17 krajinách.

Nebudú chýbať ani populárni slovenskí interpreti

Samantha Fox nie je jediné zvučné meno podujatia Nestville Open Fest 2019. Festival je určený všetkým vekovým kategóriám.

Tí najmenší sa môžu tešiť na najúspešnejšieho slovenského interpreta tvoriaceho pre deti – Mira Jaroša.

Ďalším zvučným menom z domácich končín je zoskupenie S Hudbou Vesmírnou.

Účasť na Nestville Open Feste potvrdila aj skupina Gladiator či praví rockeri No Control.

Prídu aj obe Simy – hviezda slovenského hip-hopu SIMA i hviezda slovenskej pop-music Sima Martausová.

Organizátori majú v talóne aj ďalšie mená rôznych žánrov, ako aj mnohé sprievodné programy a atrakcie. Už zverejnení interpreti sú zárukou skvelej šou a zábavy, program dvojdňovej open-air akcie v malebnom prostredí obce Hniezdne pri Starej Ľubovni ale bude oveľa bohatší.

 

Zdroj:

spis.korzar.sme.sk / Monika Almášiová 

mysaris.sme.sk / Michal Frank 

Avatar

Redaktorka magazínu Klocher – študuje masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Pravidelne píše pre magazín o zdravom životnom štýle Fitshaker. Jej články nájdete aj na Refresher Blogu či na portály Cvičte.sk. Vytvorila blog Ženuškáreň a vydala knihu Tvoja kniha do kabelky. Spolupodieľala sa na bestselleroch Z fitka do kuchyne, Fitness diár a Fitness kalendár.